מאור גנטאי

מעצב שיער ברמה בינלאומית גבוהה, השתתף בתצוגות אופנה ושיער בארץ ובעולם. מאור צבר את ניסיונו העשיר ומיומנותו בארץ ובאירופה,למד ועבד עם גדולי המעצבים וידאל ששון,טוני וגיא,אלכסנדר דה פריז,ג'ון לואי דוד פריז, ז'אק דסאנז' פריז ,ניהל ברשת מספרות יוקרה בארץ , ועבד ברשת מספרות יוקרה באמסטרדם הולנד,ומוביל בתחומו כמעל ל-36 שנה.

מאור גנטאי מכתיב את אומנות השיער והאופנה לכל אישה, המוטו שלו: "השיער הוא "הכתר" של הפנים אשר משלים את יופייה של כל אישה ומספר עליה ועל יופייה ולכן חשוב שהוא יהיה עדכני מחמיא ויקבל טיפול אורגני.
כישוריו ויכולתו האמנותית של מאור גנטאי יתאימו לפנייך ולעורך את העיצוב המושלם, אשר יהלום את אישיותך ומראך האישי וייצור עבורך יופי ומראה ייחודי. דמיונו וחזונו של מאור גנטאי יעצבו עבורך את המראה הטבעי הזוהר והמושלם.x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.